Etusivu

 

Esittely

Koiramme

Uutiset

Pentuja

Pentueet

Galleria

 

Uutiset 2009    Uutiset 2010   Uutiset 2012   Uutiset 2013  Uutiset 2014  Uutiset 2015

 

   * * * * * * * * * *

                                        10.12. Stockholm  Nordic Winner 2011

                                                                    Tuomarina Marion Ten Cate Holland

                                             Traxa's Dream Maker ERI1 SA PN4 Nordic Junior Winner 2011!!

                                                        04.12. Voittaja 2011

                                                                    Tuomarina Elena Ruskovaara Fin

                                                                    Traxa's Dream Maker Junior H

                                                                             A True Beliver EH

                                                                            Amazing Dream EH

                                                  03.12. Helsinki Winner 2011

                                                           Tuomarina Anne-Marie Heraly-Couvreur Belgia

                                                                   Traxa's Dream Maker Junior ERI3

                                                                           A True Beliver EH

                                                                          Amazing Dream ERI4

                                                                      

                                                06.11. Tartu International Show

                                                                Tuomarina Josefina Gomez Toldra Spain

                                                        Traxa's Dream Maker Rop-Juniori PN3 Jun Sert

                                                05.11. Tartu International Show

                                                                      Tuomarina Myrna Siboleth Israel

                                                         Traxa's Dream Maker Rop-Junori PN3 Jun Sert

                                                         29.09. Kuvaustulos

                                                                               Ain't No Saint

                                                                        Lonkat A/A  Kyynärät 0/0

                                                         17.09. Hyvinkää RN

                                                                  Tuomarina Katarzyna Fiszdon Puola

                                                                        Traxa's Dream Maker ERI2

                                                             03.09. Vantaa

                                                                        Tuomarina Harto Stockmari

                                                                        Traxa's Dream Maker EH

                                                       27.08. Tervakoski KV

                                                                       Tuomarina Pia Prahl Ruotsi

                                                                 Traxa's Dream Maker VSP-pentu

                                                                          Amazing Dream ERI

                                                         

                                                               31.07. Pori

                                                                        Tuomarina Marja Talvitie

                                                                Traxa's Dream Maker ROP-pentu

                                                                A True Beliver ERI

                                                                After Midnight ERI

                                                                Amazing Dream ERI1 SA PN2 SERT Vara-Cacib

                                                                Flammeus Fylgia Spirit ERI1 SA PN1 Cacib ROP

                                                            24.07. Helsinki

                                                                  Tuomarina Gert Christensen Tanska

                                                                  Traxa's Dream Maker ROP-pentu

                                                                         After Midnight ERI1 SA

                                                                          Amazing Dream ERI3

                                                           09.07. Hyvinkää

                                                                      Tuomarina Elena Ruskovaara

                                                                 Traxa's Dream Maker ROP-pentu

                                                                            After Midnight EH

                                                             03.07. Karjaa

                                                                        Tuomarina Marja Talvitie

                                                                  Traxa's Dream Maker ROP-pentu

                                                                           A True Beliver ERI1

                                                                              Fylgia Spirit EH

                                                             02.07. Kokkola

                                                                      Tuomarina Zeev Trainin Israel

                                                      Ain't No Saint ERI1 SA PN3 ROP-JUN SERT BIS-JUN6

                                                             02.07. Tuusula

                                                                 Tuomarina Paula Heikkinen-Lehkonen

                                                                   Traxa's Dream Maker ROP-pentu

                                                                             A True Beliver H

                                                                           Amazing Dream ERI1

                                                            18.06. Riihimäki

                                                                  Tuomarina Willemin Van Deijl Belgia

                                                                               All I Want EH

                                            11.06. Erikoisnäyttely Seinäjoki

                                                                     Tuomarina Jean Lawless Irlanti

                                                              Pentuluokka  Traxa's Dream Maker 2

                                                                            A True Beliver H

                                                                            After Midnight ERI1

                                                                               All I Want EH

                                                                      Tuomarina Paul Lawless Irlanti

                                                                            Amazing Dream EH

                                                                        Fylgia Spirit ERI2 SA PN4

                                                    05.06. Tallinn Winner 2011

                                                                     Tuomarina Boris Spoljaric Croatia

                                                         A True Beliver JUN1 PU3 JUN-SERT EST JW-11

                                                         All I Want JUN2 PU4

                                                         Amazing Dream JUN1 PN2 JUN-SERT ESTJW-11

                                                       08.05. Harjavalta RN

                                                                  Tuomarina Nobojsa Savicic Serbia

                                                             After Midnight JUN1 SA PU2 VASERT

 

                                                      22.05. Helsinki KV

                                                                  Tuomarina Rony Doedijns NL        

                                                          A True Beliver JUN1 SA PU4 VASERT

                                                                        All I Want JUN2 SA 

                                                    Aint't No Saint JUN1 SA PN3 VASERT ROP-JUN

                                                                  Amazing Dream JUN2 SA PN4

                                                           Kennel Hard Candy's ROP-Kasvattaja

 

                                                      21.05. Somero RN   

                                                                     Tuomari Kirsti Louhi FIN

                                                           Ain't No Saint JUN ERI1 SA PN2 SERT     

  

                                              14.05. Helsinki PK Tapahtuma

                                                                        Tuomarina Antal Kiss HU

                                                                       Aint't No Saint JUN ERI3

                                                      14.05. Rauma Show

                                                               Tuomarina Annukka Paloheimo FIN

                                                                         All I Want JUN EH

       07.05. Tampere KV

                                                               Tuomarina Csaba Zsolt Lokodi RO

                                                             After Midnight JUN ERI1 SA PU4

                                                             A True Beliver Hyl/Käytös

                                                             Amazing Dream JUN ERI1 SA PN4 SERT

 

                                                       01.05. Lahti PN

                                                                   Tuomarina Maija Sylgren FIN

                                                             Traxa's Dream Maker ROP-Pentu

 

                                                       22.04. Lahti KV

                                                                   Tuomarina Soile Bister FIN

                                                                   A True Beliver  JUN EH

                                                                   Amazing Dream JUN EH

 

13.03. Latvian Winner Show 2011, Riga

 Tuomarina Paul Jentgen LU

 All I Want  PU3 Junior Cac
Promotion Price LVJW-11 

Amazing Dream  PN2 Junior Cac
Promotion Price LVJW-11

 

23.01. KV.Turku

Tuomarina Suncica Lazic Serbia

All I Want  JUN ERI3
After Midnight JUN ERI1 SA PU4
Amazing Dream JUN ERI1 SA PN4 Vara-Cac

 

 16.01.RN.Lahti

Tuomarina Irina Poletaeva RUS

A True Beliver JUN EH
Amazing Dream JUN ERI2 SA

 

 Toivotamme tervetulleeksi Norjan tuontimme 
Kennel Traxan Dream Makerin.

Vanhemmat 

Nuch Flammeus Lord Koenigsegg "Rossi" 
Nuch Bästdals Belinda

Kiitos Susannelle!

Kuvia neidistä lisäillään galleriaan.

 

   * * * * * * * * * *

 

 

YLÖS